Menu

AktualnościŚwiętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii

A+ A A-

Polskie Mosty Technologiczne

Polska Agencja Inwestycji i Handlu rozpoczęła nabór dla polskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) na rynki NAFTA (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk) w ramach realizacji projektu Polskie Mosty Technologiczne.

MŚP charakteryzujące się dużym potencjałem do internacjonalizacji swoich produktów, usług lub technologii mają czas do 13 lipca na złożenie wniosku o dofinansowanie wskazując konkretny kraj, do którego planują ekspansję.

Nabór prowadzony jest przez stronę: https://soe.paih.gov.pl/ - to tutaj przedsiębiorcy zainteresowani projektem są proszeni o składanie wniosków.

Maksymalna wysokość jednego grantu wynosi 200 tys. zł (1 firma/jeden rynek zagraniczny).

W ramach rozpoczętego naboru przypominamy także, iż PAIH jest beneficjentem projektu „Polskie Mosty Technologiczne” współfinansowanego ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Poddziałanie 3.3.1., którego realizacja trwa od 1 stycznia 2018 roku do 31 grudnia 2023 roku:

https://www.paih.gov.pl/nasze_uslugi/ekspansja_zagraniczna/Polskie_Mosty_Technologiczne#

Informacje na temat projektu PMT znajdują się na dedykowanej stronie: https://pmt.trade.gov.pl/ oraz w poszczególnych zakładkach:

W przypadku jakichkolwiek pytań kontakt na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Doradztwa w sprawie przygotowania aplikacji udzielają eksperci ŚCITT - kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o.o.
ul. Studencka 1; 25-401 Kielce
tel. 041 34 32 910, 539 934 210
NIP: 657-24-40-128, REGON: 292455493

Kapitał Zakładowy: 2 965 000,00 PLN