Menu

AktualnościŚwiętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii

A+ A A-

Konferencja "Drugie życie odpadów w technologiach ceramicznych"

Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Rzędowie zaprasza na konferencje „Drugie życie odpadów w technologiach ceramicznych – wzajemne korzyści”. W spotkaniu wezmą udział eksperci Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Konferencja „Drugie życie odpadów w technologiach ceramicznych – wzajemne korzyści” odbędzie się 12 lipca, o godzinie 10.00 w restauracji Zakątek Świętokrzyski w Sielcu k. Staszowa. Celem spotkania jest określenie uwarunkowań niezbędnych do nawiązania współpracy dla przygotowania projektów badawczo – rozwojowych, mogących wytworzyć technologię wykorzystania energii z odpadów w sektorze ceramicznym oraz technologie produkcji kruszyw ceramicznych z użyciem niektórych frakcji odpadów komunalnych.

Podczas konferencji specjaliści przedstawią dotychczasowe doświadczenie w zakresie wykorzystania energii z odpadów w procesie wytwarzania ceramiki, założenia technologii ceramicznego odzysku odpadów oraz możliwości wykorzystania kruszyw ceramicznych. Dr Anna Twarowska, ekspert ŚCITT, zaprezentuje możliwości pozyskania środków na działania badawczo – rozwojowe i wdrożeniowe dla firm.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia do 6 lipca pod numerem telefonu 15 864 22 51 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROGRAM

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o.o.
ul. Studencka 1; 25-401 Kielce
tel. 041 34 32 910, 539 934 210
NIP: 657-24-40-128, REGON: 292455493

Kapitał Zakładowy: 2 965 000,00 PLN